Samolepky na zeď, nálepky na stěnu, auto - AAAsamolepkynazed.cz

Specializujeme se na designové samolepky na zeď a samolepicí dekorace na stěnu, auto, dveře, okna apod.

Jsme profesionálové a PŘÍMÍ VÝROBCI samolepek na stěnu.

Zabýváme se návrhy a výrobou vinylových samolepek a tištěných nálepek. Používáme kvalitní materiály a nejlepší profi tisk na umělecké dvanáctibarevné tiskárně. Výrobou samolepek na zeď se zabýváme již od roku 2009.

V nabídce máme nepřeberné množství motivů samolepicích dekorací na zeď. Vyřezáváme a tiskneme dětské samolepky, samolepicí dekorace do bytu, nálepky na auto, siluety, polepy pro sváteční chvíle. V neposlední řadě u nás najdete i kvalitní obrazy na zeď pro děti.

Navrhujeme mimo jiné dekorace na zeď do škol nebo ordinací lékařů, vyzdobíme Vaši školku, kancelář, prodejnu či výkladní skříň, firmu, provozovnu, hernu, dětský koutek a samozřejmě byt.

Důvody, proč si vybrat zrovna nás - AAAsamolepkynazed.cz:

1. Jsme PŘÍMÍ VÝROBCI, na našich stránkách najdete stovky velice originálních, moderních a krásných motivů samolepek na zeď.

2.  Ke každé objednávce nad 500 Kč Vám zašleme dárek a při objednávkách nad 1200 Kč máte u nás poštovné zdarma.

3. Zasíláme také na Slovensko a pro naše zákazníky máme zřízen účet na Slovensku v eurech.

4. Zabýváme se také poradenstvím a rádi Vám pomůžeme s výběrem samolepky na zeď nebo zašleme virtuální náhled.

5. Používáme kvalitní a krásné materiály a tiskneme na profi umělecké tiskárně té nejlepší kvality, takže máte záruku, že Vaše samolepky na zeď budou kvalitní.

6. Máme na výběr 25 druhů barev vinylových fólií včetně tří metalických odstínů a navíc také mléčnou fólii vhodnou k dekoraci skla.

7. Jako přímí výrobci samolepek na stěnu jsme schopni Vám veškeré naše samolepky přizpůsobit na míru co do barev i velikosti. Navrhneme Vám také originální dekorační samolepku podle Vašich individuálních požadavků.

 

Používáme srovnávač zboží NajduZboží.cz